Erkek Cinsel Sağlığına yol açan bozuklukların ve rahatsızlıkların tanı ve tedavisi. Sertleşme Sorunu (İktidarsızlık), Penis Eğriliği, Penis / Penil Protezler / Mutluluk Çubuğu, Genital Herpes (Genital Uçuk), Priapizm ve diğer rahatsızlıkların çözümü.

Prostatın Selim Büyümesi (BPH)

Devamını Oku

HPV / Genital Siğiller

Devamını Oku

Varikosel

Varikosel testislerin etrafındaki toplardamarların genişleyerek bacaklarda olduğu gibi varisleşmesi ile ortaya çıkan klinik durumdur.

Devamını Oku

Sertleşme Sorunu (İktidarsızlık)

Sertleşme sorunu en sık görülen cinsel problemdir. Başarılı bir cinsel ilişki için yeterli sertleşmenin sağlanamaması veya devam ettirilememesi olarak tanımlanır.

Devamını Oku

Penis Eğriliği

Penis eğriliği (peyronie hastalığı), penisin ereksiyon esnasında normalde düz olması gerekirken aşağıya, yukarıya veya yana doğru eğilmesidir.

Devamını Oku

Penis / Penil Protezler / Mutluluk Çubuğu

Penil protez (mutluluk çubuğu), penis korpus kavernozum içine ameliyatla yerleştirilir. Hastanın ilişkiye girmek istediğinde sertleşmeyi sağlamasına yardım eder.

Devamını Oku

Genital Herpes (Genital Uçuk)

Genital siğiller (genital uçuk), genital bölgede HSV (Herpes simplex virüs) tarafından oluşturulan içi su dolu kesecikler ve yaralar şeklindeki lezyonlardır.

Devamını Oku

Priapizm

Priapizm, penisin cinsel uyarı yada ilişkiden bağımsız bir şekilde dört saatten uzun süren ereksiyonu olup, sertleşme sorunu ile sonuçlanabilecek acil bir durumdur.

Devamını Oku